ArtZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kutak za sve talentovane ljude i one koji bi to želeli da budu.

PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

Poslednji film koji ste gledali i komentar

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Vule
Admin
Vule

Broj poruka : 37
Pohvale : 6
Datum upisa : 16.02.2011

Poslednji film koji ste gledali i komentar Empty
PočaljiNaslov: Poslednji film koji ste gledali i komentar   Poslednji film koji ste gledali i komentar I_icon_minitimePet Feb 18, 2011 5:19 pm

Ja sam gledao "Dva pandura" i film je očajan kao i slobodan prevod naslova istog. lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://artz.serbianforum.info
MirzaBass

Broj poruka : 6
Pohvale : 6
Datum upisa : 18.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Poslednji film koji ste gledali i komentar   Poslednji film koji ste gledali i komentar I_icon_minitimePet Feb 18, 2011 5:58 pm

R E D

Poslednji film koji ste gledali i komentar 472d3_wallpapers-collection-of-mixed-genres.-part-366

3/5

Film prolazi sa slabom trojkom iako je ekipa fino odabrana.Tema kao tema je bez svežih ideja zapakovana Vilisovim ''Špricer'' karakterom i neprocenjivom Malkovičevom paranojom Poslednji film koji ste gledali i komentar Laugh koja me je kupila i naterala da film pogledam do kraja.
Nazad na vrh Ići dole
Plavkica

Broj poruka : 7
Pohvale : 0
Datum upisa : 19.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Poslednji film koji ste gledali i komentar   Poslednji film koji ste gledali i komentar I_icon_minitimeSub Feb 19, 2011 6:50 pm

Jogi bear Very Happy flower
Nazad na vrh Ići dole
Dorinda
Admin

Broj poruka : 3
Pohvale : 0
Datum upisa : 16.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Poslednji film koji ste gledali i komentar   Poslednji film koji ste gledali i komentar I_icon_minitimePon Feb 21, 2011 12:59 am

Apsolutnih sto

Nešto mi se kraj baš i ne sviđa, mogli su još malo da zapetljaju Laughing Ali sve u svemu, ok mi je film...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Poslednji film koji ste gledali i komentar   Poslednji film koji ste gledali i komentar I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali i komentar
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ArtZ :: Film-
Skoči na: